Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.
Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.

Оплата за ортопедичні матраци та ортопедичні подушки з Італії.

1. Оплата при отриманні. Якщо ви хочете купити ортопедичний матрац або каркас стандартних розмірів та мешкаєте в одному з наступних міст - КиївЛьвів, Житомир, РівнеЛуцьк, Ужгород, Броди, Дубно, Кременець, Жовква, Гоща, Корець, Новоград-Волинський, Коростишів, Мукачево, Іршава, Хуст, то розрахуватися за ваше замовлення ви можете при отриманні. Детальніше про доставку матраців ви можете прочитати в розділі Доставка.

За ортопедичні подушки ви можете розрахуватися при отриманні не лише в вищезазначених містах, але й в населених пунктах, де є представництва перевізників Міст Експрес, Нова Пошта та Ін-тайм (проте у такому випадку доставку подушок та повернення грошей оплачуєте ви згідно тарифів самого перевізника).

2. Оплата на розрахунковий рахунок. Якщо ви хочете купити ортопедичний матрац в будь-якому іншому населеному пункті України, то ми виписуємо вам рахунок-фактуру та відправляємо його факсом або на електронну адресу. Після отримання рахунка-фактури, ви йдете в будь-який зручний для вас банк, та оплачуєте його. Ми обслуговуємося в ПриватБанку, тому для швидшого зарахування коштів і меншої комісії рекомендуємо оплачувати замовлення саме через цей банк.

3. Оплата на карту Приватбанку. Є ще один швидший та простіший спосіб оплати – це оплата на карту Приватбанку. Карта відкрита на приватного підприємця, тому вам не варто хвилюватися, що оплачені кошти кудись пропадуть. Оплатити на карточку ви можете через Приват24, через каси відділень Приватбанку та через платіжні термінали Приватбанку. Під час оплати через термінали чи касу банку зазвичай потрібно сплатити 10 грн. комісії. Просимо це врахувати під час здійснення оплати.

Не маєте карточки Приватбанку, а має карту іншого банку? Не біда. Є простий спосіб оплати на нашу карточку Приватбанку з карт інших банків не виходячи із дому. Детальніше читайте в статті - Нові можливості оплати за матраци та ліжка.

Зверніть увагу. Матраци індивідуальних розмірів віддаються в роботу виключно після попередньої оплати. Ми просимо нестандартні матраци оплачувати повністю, але у разі певних сумнівів чи недовіри, ви можете оплатити 30 % їхньої вартості, а все інше при отриманні, проте в такому випадку ви повинні забирати замовлений матрац у одному з наступних міст: Київ, Львів, Житомир, Рівне, Луцьк, Ужгород, Броди, Дубно, Кременець, Жовква, Гоща, Корець, Новоград-Волинський, Коростишів, Мукачево, Іршава, Хуст.

Матрац нестандартних розмірів наше підприємство виготовляє в терміни до 4-7 робочих днів. Далі наші менеджери зв’язуються з вами і повідомляють про час доставки. Якщо матрац відправляється кур’єрською службою, то наші працівники повідомлять вам день прибуття товару та номер декларації по якому ви можете його отримати.

З’явилися сумніви щодо оплати – читайте розділ Гарантії (див. у правій колонці на сайті).