Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.
Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.

Чому саме ортопедична подушка?

Чому саме ортопедична подушка?

З тих часів коли перші мешканці нашої планету підкладали під голову хмиз або ж шкіру тварин пройшли десятки, а й навіть сотні тисяч років. За ці покоління подушки мали багато різних наповнювачів від соломи і до пір’я. Але останні декілька десятиліть люди почали все більше часу приділяти своєму здоров’ю, що призвело до появи таких здавалось би простих речей, як ортопедичний матрац та ортопедична подушка, котрі на сьогоднішній день для більшості з нас стали невід’ємною частиною життя.

Зазвичай все відбувається приблизно за такою схемою – спочатку у вас боліла спина і ви вирішили взяти ортопедичний матрац, адже про нього стільки чули або читали. Коли ви зрозуміли, що після його купівлі ваш сон покращився і болі у спині почали зникати, ви відчули, що прийшов час замінити вашу улюблену стару подушку. Знаю, що важко було розставатися з пір’яною подушкою, і що ви не раз її числили в хімчистці, але все ж старе новим не зробиш. Крім того ортопедичні подушки мають безліч переваг над пір’яними:

  • пір’я сприяє утворення пилових кліщів, грибків та різних мікроорганізмів;
  • сильно набита подушка може добре підтримувати голову, але це не значить, що шийні хребці будуть знаходитися у правильному положенні;
  • ортопедична подушка сприяє лікуванню і профілактиці остеохондрозу, зміщенню дисків, затисканню нервів та болю у спині, шиї та хребті;
  • часто спостерігається, що правильно підібрана анатомічна подушка запобігає хропінню, тим самим роблячи сон вас та ваших близьких, ще більш спокійним.

Типів подушок є багато, але грубо їх можна поділити на дві категорії – ортопедичні та анатомічні. Ортопедичними можна вважати усі подушки, які приймають форму вашої голови, тим самим зменшуючи навантаження на м’язи шиї та спини, а анатомічні це ті, які підтримують хребет у рівному положенні, що запобігає викривленням. Зазвичай анатомічні подушки наділені ортопедичним ефектом, а ось навпаки не буває. Проте, є одне але, анатомічна форма не всім підійде. Для декого такі подушки здаватимуться зависокими, а для любителів сну на животі, взагалі будуть заважати нормальному диханню, що може призвести навіть до хропіння.

Що стосується самих матеріалів, з яких виготовляється ортопедичні подушки, то їх є безліч, але основними з них є латекс та memory foam (піна з ефектом пам’яті). Латексні подушки є досить витривалими і добре пропускають повітря, але на відміну від меморі фоум не можуть з точністю повторювати форму голови. В той же час латекс є більш довговічнішим і витривалішим наповнювачем, який не так швидко руйнується, як memory foam. Обидва ці матеріали мають безліч повітряних отворів, що сприяє циркуляції повітря і запобігає виникненню кліщів та різнорідних мікроорганізмів. І латексні і мемору фоам подушки здаватимуться м’якими і можливо деякий час вам доведеться звикати до такого низького положення голови, але повірте з часом ви відчуєте наскільки вам комфортно і зручно на них спати.

Купіть у нас ортопедичну подушку, і ми впевнені, що ви обов’язково прийдете ще раз, що б придбати такі ж подушки усім членам сім’ї.