Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.
Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.

Ліцензований продавець букових ліжок торгової марки Естелла.

Ліцензований продавець букових ліжок торгової марки Естелла.

Не зважаючи на те, що наша компанія займається виготовленням ортопедичних матраців, до нас приходять клієнти не лише за ними. Крім матраців, у нас можна купити ортопедичні каркаси під матраци та ліжка з натурального дерева бук. Виробником букових ліжок виступає Львівська компанія Естелла. Це підприємство входить до лідерів України із виготовлення ліжок. Враховуючи недобросовісну конкуренцію серед продавців ліжок та підробки їхньої продукції, компанія Естелла прийняла рішення видавати ліцензії, що підтверджують надійність продавців, котрі торгують товарами під однойменною торговою маркою Estella.

Наша компанія уже має багаторічний досвід співпраці з цим виробником. За цей час ми зрозуміли, які ліжка купують найбільше, що запропонувати тому і чи іншому покупцеві залежно від інтер’єру кімнати, його потреб та бюджету. А також, ми навчилися якісно і за не великий термін часу збирати будь-яке ліжко, з усієї лінійки ТМ Естелла. Результати тривалої співпраці між нашими компаніями підвищили рівень взаємної довіри. Враховуючи це, компанія Естелла видала окремі ліцензії на кожен з наших підрозділів, а саме:

  • Ліцензія № 111-5922 видана для магазину матраців Бонато в місті Луцьк (проспект Перемоги, 11);
  • Ліцензія №  222-2591 видана інтернет-магазину Бонато;
  • Ліцензія 555-9363 видана для виставкової зали при виробництві матраців Бонато в місті Рівне (вулиця Михайла Старицького, 45).

Для перевірки ліцензії вам потрібно зайти на офіційний сайт компанії Estella.ua у розділ «Сервіс» секцію «Перевірка ліцензії» та ввести там номер ліцензії або адресу нашого сайту bonato.com.ua.   Ліцензія підтверджує нашу тісну співпрацю з компанією Естелла, а також оригінальне походження цих ліжок і їхню якість. 

Зверніть увагу, що відповідно до договорів про співпрацю з компанією Естелла, усі магазини та інтернет-магазини, що торгують  їхньою продукцією, мають продавати ліжка в одну ціну. Якщо ви знайшли нижчу ціну на ліжка тм Естелла, то варто задуматися над їхнім оригінальним походженням.