Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.
Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.

Пружинні ортопедичні матраци

Пружинні ортопедичні матраци

В світі існує величезна кількість матраців – пружинні, латексні, водяні, кокосові та багато інших, але більшість з них об’єднані прикметником ортопедичні. Про один з таких видів матраців я б хотів Вам розповісти, а саме про пружинні. На ринку України вони представленні двома типами – на пружинному блоці «Bonnel» та з пружинами кишенькового типу «Poket Spring». У пружинних блоках «Bonnel» пружини закріплені між собою спіралями. Є різні технології виробництва пружинних блоків типу «Bonnel», проте ми використовуємо наступні технічні характеристики: пружини виготовлені з дроту діаметром 2,2 мм, які кріпляться між собою спіралями з дроту діаметром 1,4 мм. Пружини мають 4 витка, зовнішній діаметр, яких у місці прилягання до наповнювачів дорівнює 89 мм. Цю технологію виробництва пружинних блоків ми придбали в Італії разом з обладнанням для їх виготовлення. Висота такого пружинного блоку 120 мм, а кількість пружин, що розміщаються на одному квадратному метрі досягає 115 штук, що на 10-20 штук більше ніж у інших виробників. Скажу відверто, за 6 років виробництва пружинних блоків такого типу, ні разу не було скарг від клієнтів, що лопнула пружина. А ми ці блоки ставимо не лише на наші ортопедичні матраци, але й продаємо їх іншим виробникам. Блок «Bonnel» ми кладемо в основу ортопедичних матраців типу «Стандарт», «Кокос», «Кокос+».

Дорожчими, але по класу вищими, вважаються ортопедичні матраци в основі яких лежить пружинний блок «Poket Spring». Тут кожна пружина розміщена в окрему кишеньку. Даний тип ми не виготовляємо, а імпортуємо з Польщі. При виробництві пружинних блоків «Poket Spring» використовуються наступні технічні характеристики: діаметр дроту 1,8 мм, що дозволяє зробити 6 витків діаметром 5-6 см (залежить від розміру матраца). Висота такого пружинного блоку сягає 130 мм, а кількість пружин, які розміщені на одному метрі квадратному до 250-ти (але тут теж розмір матраца матиме значення). Позитив ортопедичних матраців з пружинами такого виду в тому, що кожна пружина може прогинатися під вагою тіла окремо, а це означає, що коли у двох людей різна вага, то жоден з них не провалюватиметься в напрямку іншого. А якщо говорити про односпальний матрац, то тут кожна пружина прогинається залежно від ваги тої чи іншої частини тіла, а отже хребет залишається прямим, що й доводить їхній ортопедичний ефект. До всього, за рахунок меншого діаметру дроту, пружинний блок «Poket Spring» є м’якшим ніж «Bonnel». Пружинні блоки «Poket Spring» ми використовуємо при виготовленні ортопедичних матраців «Меріон», «Джоллі», «Етель», «Телла», з описом яких ви можете ознайомитися у відповідному розділі