Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.
Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.

Термін служби ортопедичних та анатомічних матрасів

Термін служби ортопедичних та анатомічних матрасів

На весь модельний ряд матрасів торгової марки Бонато ми надаємо гарантію три роки на наповнювачі і двадцять років на пружинний блок. Однак часто люди запитують, а як довго мені прослужить цей матрас або який термін його експлуатації. Однозначної відповіді немає, адже все залежить в першу чергу від вас. Чому? Основним чинником, який впливає на термін служби матрасу є правильність його експлуатації. Тобто, якщо у вас матрас зима-літо, то необхідно його перевертати відповідно до сезону і не рідше, а інші моделі взагалі раз на місяць. Детальніше про експлуатацію ви можете прочитати в статті - Як правильно доглядати за матрацом..

Іншим чинником, який впливає на службу вашого ложа, є правильність підібраного вами матрасу, з точки зору витривалості до навантажень. Тобто якщо ваша вага більша, ніж граничне рекомендоване навантаження на одне спальне місце, значить розраховувати на довгі роки сну на ньому не варто. До речі, якщо ваша вага значно більша ніж допускається в інструкції, то в матрасі можуть лопну пружини, або, якщо це без пружинна модель, утворитися вм’ятина.

Третім фактором впливу є поверхня чи каркас на яку кладеться матрас. Нерівна поверхня може призвести до його викривлення. Що стосується каркасів, то для матрасів з пружинним блоком бонель рекомендуємо брати ламелі з відстанню не більше ніж 4,5 сантиметри між планками, а на пружинному блоці, де кожна пружина в окремому кармані, 2,5 сантиметри.

На слугування матрасу також впливає його начинка, тобто якщо ви брали його з такими наповнювачами, як латексоване кокосове волокно або натуральний латекс, то він вам слугуватиме значно довше, ніж якщо в основі лежить звичайний пінополіуретан. До речі, термін служби пружинного блоку може сягати двадцяти і більше років, якщо його часто перевертати і давати пружинам можливість відновлюватися.

Останнім, але не менш важливим, фактором впливу на термін служби матрасу є догляд за ним. Спершу зауважте, що час від часу матрас необхідно провітрювати та чистити за допомогою пилососа. Ні в якому разі не гладьте чохол, він і так вирівняється через декілька днів сну на ньому, за рахунок натягнутості тканини. Забороняється використовувати хлор під час чистки чохлів, а ще краще придбати спеціалізований засіб для чистки бавовняних поверхонь. Якщо у вас пружинний матрас, то ні в якому разі не згинайте його.

В середньому матраси торгової марки Бонато служать щонайменше 7-8 років, проте при дбайливому користування, термін його експлуатації може перевищити 20 років. Ви запитаєте - а як дізнатися, що вже час заміни матраса? Відповідь проста, якщо ви відчуваєте, що вам щось муляє чи ваше самопочуття після ночі погіршується, значить прийшла пора вибирати новий матрас.