Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.
Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.

Купити матраци зі складу в місті Рівне

Купити матраци зі складу в місті Рівне

Наша компанія підігнала попередні замовлення і з’явилась можливість виконати найпопулярніші розміри матраців на склад. Отже, станом на сьогодні у Вас є можливість купити наступні матраци зі складу в місті Рівне:

Нагадуємо, що купити матраци зі складу в місті Рівне Ви можете за адресою вул. Михайла Старицького 45 – спільна територія ТзОВ Блок та ПП Бонато. Для того, що б потрапити на склад потрібно піднятися вгору майже до кінця, і з лівого боку ви побачите вивіску  «Матраци»,  підходьте там на офіс. За необхідності, Вам відкриють виставкову залу та нададуть можливість прилягти на моделі, що Вас зацікавили.


По Михайла Старицького їздить маршрутне таксі із номером  35 А. Неподалік проїжджає по вул. Білій, яка є бічною до Старицького, маршрутка № 35. Крім того, до нас можна дістатися із вулиці Соборної, якою проїжджає багато маршрутних таксі, що прямують в напрямку «Ювілейного».

Режим роботи складу матраців в місті Рівне:


З понеділка по п’ятницю з 8:30 до 17:30.

Субота та неділя – вихідні дні. 


Якщо Ви самостійно заберете матрац , то компанія надасть вам 6 відсотків знижки.  В іншому випадку, замовлення вартістю понад 1000 грн. ми можемо доставити за вказаною Вами адресою. Доставка під під’їзд буде безкоштовною, але в такому випадку знижку у 6 відсотків Ви не отримуєте.

Якщо Вас цікавить матрац іншого розміру, то ми можемо виготовити його в термін від 1 до 3 робочих днів. Для оформлення замовлення на матраци стандартного розміру їхати до нас не обов’язково, це можна зробити і по телефону.  Для того, що б купити в Рівному матрац нестандартного розміру, Вам потрібно внести завдаток у розмірі до 30 відсотків. Завдаток можна оплатити на карту Приватбанку, або піднести нам на склад.

Якщо Ви плануєте купити матрац і самостійно його забрати зі складу в місті Рівне, тоді радимо попередньо нам зателефонувати, аби не виявилося, що хтось Вас випередив і Вам немає що забирати.