Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.
Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.

Акція – знижка на ліжка компанії Естелла

01-03-2021

Розпочинається акція на ліжка компанії Естелла. Ви маєте можливість придбати дерев'яне ліжко з 10% знижкою, за умови купівлі його разом з матрацом. Акція триватиме до кінця 2022 року. Знижка пошируються також на тумби приліжкові та комоди Естелла..

Замовити матрац та ліжко за акційною ціною Ви можете:

  • - через наш сайт;
  • - за телефонами /images/mtsl.jpg (066) 7113216, /images/ksl.jpg (098) 7075125, /images/lifel.jpg(063) 3522041;
  • - у магазині в місті Луцьк (вул.Ковельська, 22)
  • - на офісі в місті Рівне (вулиця Михайла Старицького, 45).

 

Ми безкоштовно доставимо вам ліжко з матрацом на відділення перевізника Делівері чи Нова пошта, за умови сто відсоткової передоплати. Але коли клієнт перераховуєте лише завдаток, а решту суми бажає оплатити при отриманні товару, тоді доставка оплачується нами, а послугу повернення коштів (накладений платіж) оплачує клієнт.

У нас також можна купити ліжко з матрацом та отримати безкоштовну доставку до будинку/під'їзду в міста: Київ, Львів, Броди, Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Дубно, Кременець, Луцьк та в інші населені пункти, які знаходяться  на основних трасах між ними. У цьому випадку за послугу повернення коштів ви нічого не платите.